Jak motywować klientów - 5 porad dla trenera personalnego

Jak motywować klientów - porady

Praca trenera personalnego zawiera nie tylko elementy związane z treningiem, ale również okazuje się tutaj cenna wiedza z zakresu sprzedaży, fizjoterapii, medycyny, dietetyki, farmacji czy psychologii i coachingu. Tematem artykułu będzie właśnie coaching . Dowiesz się jak ta umiejętność ma pozytywny wpływ na motywowanie klientów.

Jak pozyskać i utrzymać Klienta - Część 1 - Czy wiesz czym jest LTV ?

Jak pozyskać i utrzymać Klienta

Jak ważne i dochodowe jest zatrzymanie obecnego klienta, a nie pozyskiwanie nowego.to temat tego artykułu. Zatrzymanie klienta na dłużej niż jeden trening to już początek budowy jego lojalności i zanim przejdziemy do sposobów pozyskania nowych skupimy się na zatrzymaniu aktualnych.   

Jak poradzić sobie z trudnym klientem?

Jak poradzić sobie z trudnym klientem

Jeżeli tylko trafimy na taki przypadek zawsze chcemy sobie odpowiedzieć na pytanie "jak poradzić sobie z trudnym klientem" .

Dziennik treningowy - 5 Zalet dbania o wyniki cz. 4

5 Zalet dbania o wyniki w dziennikach treningowych Klienta

To czwarta część serii dlaczego jest ważny dziennik treningowy. Poznaj moje wcześniejsze argumenty przemawiające za skrupulatnym notowaniem wyników klientów/zawodników:

Dziennik treningowy Klienta i Zawodnika cz. 3

Dziennik treningowy - zadbaj o dane

Przed Tobą trzecia część cyklu dotyczącego zalet prowadzenia dziennika treningowego Twoich klientów bądź zawodników. Gotowy, by poznać moje kolejne argumenty? Jeśli nie czytałeś poprzednich artykułów, możesz zobaczyć je tutaj:

Dzienniki treningowe - 5 argumentów dlaczego warto cz. 2

Dziennik treningowy dla Klienta

To druga część cyklu, który ma na celu pokazać, dlaczego warto prowadzić dzienniki treningowe swoich klientów i zawodników. W artykule aż 5 powodów. 

Dlaczego warto prowadzić dziennik treningowy Zawodnika lub Klienta cz. 1

Dziennik treningowy dla Klienta i Zawodnika

W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto poświęcać czas na robienie notatek i  dlaczego dziennik treningowy klientów lub zawodników jest tak ważny. Nie bez powodu napisałem o poświęcaniu czasu. Dbanie o dobre dane kosztuje więcej niż kilka minut, jednak spróbuję Ci udowodnić,  że warto to robić.